Konak Çiçekçi Hakkında

Konak Çiçekçi, Çiçek Çeşitleri Anlamları ve Renkleriyle Hayatımızda önemli bir yer edinen Çiçek, Duygu ve düşüncelerimizi anlatan bir araç  olmuştur.

Çiçek sektöründe sizlere Konak Çiçekçi mağazamız olan Fevzipaşa Bulvarı No:35/A-B Çankaya Konak adresinde  ve Konak Çiçekçi internet sitemizde  hizmet vermenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

2000 yılında kurulan şirketimiz, İzmir Konak ve diğer ilçelerine çiçek göndermenizde, internet hizmetiyle daha hızlı ve kolay Çiçek siparişi vermenizi sağlayarak kurumsal hizmet kalitesi sunarak çiçek sektöründe öncü olmuştur..  müşterilerimizin desteğiyle çok iyi işler yaptımızı sizlerle paylaşmak ister, bizlere çiçekçilik sektörüne verdiğiniz destek ve güven için sizlere çok teşekür ederiz.

Uluslararası Konak Çiçekçi, yurtiçi ve yurtdışı çiçek siparişlerinizi sevdikleinize ulaştırıyor ve bu duygusal çok onurlu mesleğe hizmet etmekten onur duyuyoruz çünkü biz duyguların rehberi olmaktan çok mutluyuz FİRMAMIZ Konak Çiçekçi, TÜRKİYENİN TAMAMINA ve Dünyanın 156 ülkesine hizmet etmektedir.

Günümüzde iletişim, tahminlerin ötesinde bir hızla gelişiyor; zaman ve uzaklık kavramları adeta yeniden tanımlanıyor. Bu değişim, duygusallıklarımızı, hayal gücümüzle birleştirerek daha farklı bir gerçekliğe kavuşturmamıza da fırsat veriyor. Konak Çiçekçi uzakta olsalar bile, sevdiklerinize ulaşabilmek, sevinci ve acıyı paylaşmak, yaşama beklenmedik sürprizler katmak ve varlığınızı hissettirmek Konak Çiçekçi, ile artık o kadar kolayki.

Konak Çiçekçi, duygularınızı düşlerinizdeki çiçeğe dönüştürerek, en uzak mekanlardaki dostlarınıza bile iletmenize imkan veren uluslararası Konak Çiçekçi, Özenle hazırlanan çiçeklerinizi itinayla adreslerine teslim etmektedir.

Konak Çiçekçi, kaliteli çiçek,kaliteli hizmet ve siparişlerinizin zamanında alıcısına teslim etme ve koşulsuz müşteri memnuniyeti   hizmetlerimizin vazgeçilmez ilkeleridir.

Whatsapp ile Sipariş